Treningstider

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11:00
3 ÅR RØD
motorikksal
11:00
12:00
11:30
12:00
3 ÅR BLÅ.
motorikksal
12:00
13:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
JUNIOR KONKURRANSE
Tumbling/Airtrack
15:30
17:30

Ledig sone
16:00
17:30

4 ÅR BLÅ
motorikksal
16:30
17:30
16:00
REKRUTT BREDDE
HELE HALLEN
16:00
17:30

5ÅR RØD
motorikksal
17:00
18:00

6 ÅR GUL
1 trampoline + gulv
17:30
18:30

8 ÅR
Tumbling, Trampoline + Trampett
17:30
19:00

6 ÅR RØD
motorikksal
18:00
19:00
REKRUTT KONKURRANSE
3 Trampoliner
16:00
17:30
Junior BREDDE
HELE HALLEN
16:00
17:30

Ledig sone
16:00
17:30

4 ÅR GUL
motorikksal
16:30
17:30
DROP-IN
16:00
17:30
16:30
17:00
Gutter 2
HELE HALLEN
17:00
18:30
17:30
5 ÅR GUL
motorikksal
17:30
18:30

9 ÅR
HELE HALLEN
17:30
18:30
4 ÅR RØD
motorikksal
17:30
18:30

7 ÅR
HELE HALLEN
17:30
19:00
5 ÅR blå:
motorikksal
17:30
18:30

9 ÅR
HELE HALLEN
17:30
19:00
6 ÅR GUL
HELE HALLEN
17:30
18:30

8 ÅR
HELE HALLEN
17:30
18:30

Ledig sone
17:30
18:30
18:00
18:30
GUTTER 1
Trampoliner + gulv (Skumgropsone)
18:30
20:00

REKRUTT KONKURRANSE
Tumbling/Tramp
18:30
20:00
10 ÅR
HELE HALLEN
18:30
20:00
JUNIOR KONKURRANSE
18:30
20:00

REKRUTT KONKURRANSE
18:30
20:00
19:00
10 ÅR
HELE HALLEN
19:00
20:30
REKRUTT BREDDE
HELE HALLEN
19:00
20:30
Gutter 2
ALT UTENOM GULV
19:00
20:30

JUNIOR FRITTSTÅENDE
HELE GULVET
19:00
21:00

JUNIOR KONKURRANSE
HELE HALLEN
20:30
22:30
19:30
20:00
Junior BREDDE
HELE HALLEN
20:00
21:30
Tuil Åpen
HELE HALLEN
20:00
22:00
20:30
TUIL GODT Voksen
HELE HALLEN
20:30
22:30
Tuil Åpen
HELE HALLEN
20:30
22:30
21:00
21:30
22:00

Mandag

  • REKRUTT BREDDE HELE HALLEN
    16:00 - 17:30
  • 5ÅR RØD motorikksal
    17:00 - 18:00
  • 6 ÅR GUL 1 trampoline + gulv
    17:30 - 18:30
  • 8 ÅR Tumbling, Trampoline + Trampett
    17:30 - 19:00
  • 6 ÅR RØD motorikksal
    18:00 - 19:00
  • 10 ÅR HELE HALLEN
    19:00 - 20:30
  • TUIL GODT Voksen HELE HALLEN
    20:30 - 22:30

Tirsdag

  • JUNIOR KONKURRANSE Tumbling/Airtrack
    15:30 - 17:30
  • Ledig sone
    16:00 - 17:30
  • 4 ÅR BLÅ motorikksal
    16:30 - 17:30
  • 5 ÅR GUL motorikksal
    17:30 - 18:30
  • 9 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 18:30
  • GUTTER 1 Trampoliner + gulv (Skumgropsone)
    18:30 - 20:00
  • REKRUTT KONKURRANSE Tumbling/Tramp
    18:30 - 20:00
  • Junior BREDDE HELE HALLEN
    20:00 - 21:30

Onsdag

  • REKRUTT KONKURRANSE 3 Trampoliner
    16:00 - 17:30
  • 4 ÅR RØD motorikksal
    17:30 - 18:30
  • 7 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 19:00
  • REKRUTT BREDDE HELE HALLEN
    19:00 - 20:30
  • Tuil Åpen HELE HALLEN
    20:30 - 22:30

Torsdag

  • Junior BREDDE HELE HALLEN
    16:00 - 17:30
  • Ledig sone
    16:00 - 17:30
  • 4 ÅR GUL motorikksal
    16:30 - 17:30
  • 5 ÅR blå: motorikksal
    17:30 - 18:30
  • 9 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 19:00
  • Gutter 2 ALT UTENOM GULV
    19:00 - 20:30
  • JUNIOR FRITTSTÅENDE HELE GULVET
    19:00 - 21:00
  • JUNIOR KONKURRANSE HELE HALLEN
    20:30 - 22:30

Fredag

  • DROP-IN
    16:00 - 17:30
  • 6 ÅR GUL HELE HALLEN
    17:30 - 18:30
  • 8 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 18:30
  • Ledig sone
    17:30 - 18:30
  • 10 ÅR HELE HALLEN
    18:30 - 20:00

Lørdag

  • 3 ÅR RØD motorikksal
    11:00 - 12:00
  • 3 ÅR BLÅ. motorikksal
    12:00 - 13:00

Søndag

  • Gutter 2 HELE HALLEN
    17:00 - 18:30
  • JUNIOR KONKURRANSE
    18:30 - 20:00
  • REKRUTT KONKURRANSE
    18:30 - 20:00
  • Tuil Åpen HELE HALLEN
    20:00 - 22:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
15:30
JUNIOR KONKURRANSE
Tumbling/Airtrack
15:30
17:30

Ledig sone
16:00
17:30
16:00
REKRUTT BREDDE
HELE HALLEN
16:00
17:30
REKRUTT KONKURRANSE
3 Trampoliner
16:00
17:30
Junior BREDDE
HELE HALLEN
16:00
17:30

Ledig sone
16:00
17:30
DROP-IN
16:00
17:30
16:30
17:00
Gutter 2
HELE HALLEN
17:00
18:30
17:30
6 ÅR GUL
1 trampoline + gulv
17:30
18:30

8 ÅR
Tumbling, Trampoline + Trampett
17:30
19:00
9 ÅR
HELE HALLEN
17:30
18:30
7 ÅR
HELE HALLEN
17:30
19:00
9 ÅR
HELE HALLEN
17:30
19:00
6 ÅR GUL
HELE HALLEN
17:30
18:30

8 ÅR
HELE HALLEN
17:30
18:30

Ledig sone
17:30
18:30
18:00
18:30
GUTTER 1
Trampoliner + gulv (Skumgropsone)
18:30
20:00

REKRUTT KONKURRANSE
Tumbling/Tramp
18:30
20:00
10 ÅR
HELE HALLEN
18:30
20:00
JUNIOR KONKURRANSE
18:30
20:00

REKRUTT KONKURRANSE
18:30
20:00
19:00
10 ÅR
HELE HALLEN
19:00
20:30
REKRUTT BREDDE
HELE HALLEN
19:00
20:30
Gutter 2
ALT UTENOM GULV
19:00
20:30

JUNIOR FRITTSTÅENDE
HELE GULVET
19:00
21:00

JUNIOR KONKURRANSE
HELE HALLEN
20:30
22:30
19:30
20:00
Junior BREDDE
HELE HALLEN
20:00
21:30
Tuil Åpen
HELE HALLEN
20:00
22:00
20:30
TUIL GODT Voksen
HELE HALLEN
20:30
22:30
Tuil Åpen
HELE HALLEN
20:30
22:30
21:00
21:30
22:00

Mandag

  • REKRUTT BREDDE HELE HALLEN
    16:00 - 17:30
  • 6 ÅR GUL 1 trampoline + gulv
    17:30 - 18:30
  • 8 ÅR Tumbling, Trampoline + Trampett
    17:30 - 19:00
  • 10 ÅR HELE HALLEN
    19:00 - 20:30
  • TUIL GODT Voksen HELE HALLEN
    20:30 - 22:30

Tirsdag

  • JUNIOR KONKURRANSE Tumbling/Airtrack
    15:30 - 17:30
  • Ledig sone
    16:00 - 17:30
  • 9 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 18:30
  • GUTTER 1 Trampoliner + gulv (Skumgropsone)
    18:30 - 20:00
  • REKRUTT KONKURRANSE Tumbling/Tramp
    18:30 - 20:00
  • Junior BREDDE HELE HALLEN
    20:00 - 21:30

Onsdag

  • REKRUTT KONKURRANSE 3 Trampoliner
    16:00 - 17:30
  • 7 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 19:00
  • REKRUTT BREDDE HELE HALLEN
    19:00 - 20:30
  • Tuil Åpen HELE HALLEN
    20:30 - 22:30

Torsdag

  • Junior BREDDE HELE HALLEN
    16:00 - 17:30
  • Ledig sone
    16:00 - 17:30
  • 9 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 19:00
  • Gutter 2 ALT UTENOM GULV
    19:00 - 20:30
  • JUNIOR FRITTSTÅENDE HELE GULVET
    19:00 - 21:00
  • JUNIOR KONKURRANSE HELE HALLEN
    20:30 - 22:30

Fredag

  • DROP-IN
    16:00 - 17:30
  • 6 ÅR GUL HELE HALLEN
    17:30 - 18:30
  • 8 ÅR HELE HALLEN
    17:30 - 18:30
  • Ledig sone
    17:30 - 18:30
  • 10 ÅR HELE HALLEN
    18:30 - 20:00

Søndag

  • Gutter 2 HELE HALLEN
    17:00 - 18:30
  • JUNIOR KONKURRANSE
    18:30 - 20:00
  • REKRUTT KONKURRANSE
    18:30 - 20:00
  • Tuil Åpen HELE HALLEN
    20:00 - 22:00
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
11:00
3 ÅR RØD
motorikksal
11:00
12:00
11:30
12:00
3 ÅR BLÅ.
motorikksal
12:00
13:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
4 ÅR BLÅ
motorikksal
16:30
17:30
4 ÅR GUL
motorikksal
16:30
17:30
17:00
5ÅR RØD
motorikksal
17:00
18:00
17:30
5 ÅR GUL
motorikksal
17:30
18:30
4 ÅR RØD
motorikksal
17:30
18:30
5 ÅR blå:
motorikksal
17:30
18:30
18:00
6 ÅR RØD
motorikksal
18:00
19:00
18:30

Mandag

  • 5ÅR RØD motorikksal
    17:00 - 18:00
  • 6 ÅR RØD motorikksal
    18:00 - 19:00

Tirsdag

  • 4 ÅR BLÅ motorikksal
    16:30 - 17:30
  • 5 ÅR GUL motorikksal
    17:30 - 18:30

Onsdag

  • 4 ÅR RØD motorikksal
    17:30 - 18:30

Torsdag

  • 4 ÅR GUL motorikksal
    16:30 - 17:30
  • 5 ÅR blå: motorikksal
    17:30 - 18:30

Lørdag

  • 3 ÅR RØD motorikksal
    11:00 - 12:00
  • 3 ÅR BLÅ. motorikksal
    12:00 - 13:00
No events available!